- Pouť 2006 -

sme po pouti, která měla letos nebývale velkou návštěvnost. V pátek 21.7. přišlo asi 400 návštěvníků na zábavu se skupinou Parkán, kterou pořádala TJ SK Tučapy a v sobotu cca 1200 diváků na 3. ročník noční hasičské soutěže, pořádané SDH Tučapy ve spolupráci s TJ SK Tučapy. Této spolupráce si velmi cením, tyto dva spolky nachází společnou řeč a společně velmi dobře obec reprezentují. Za jejích vysoké úsilí při organizaci této akce jim i touto formou děkuji.
    V neděli se pak konala samotná pouť včetně tradiční výstavy květin a návštěvníci zaplnili celé centrum od školy až na Hajka. Odpoledne proběhl přátelský fotbalový zápas mezi družstvy Tučap a Soběslavi za dobré účasti asi 200 diváků. Byl to pěkný víkend, vyšlo počasí, i když tradice "pouťové" bouřky se v neděli večer opět naplnila - tentokrát ale byla po velmi teplých dnech spíše příjemná.
    Obec děkuje také všem návštěvníkům, kteří na víkend do Tučapy přijeli.

:: Zpět

Jaromír Kuttelwascher, starosta obce