SK Tučapy   Rozpis   Tabulka 1.B Výsledky "A" týmu Výsledky "Béčka" a žáků Sezóna 2004/2005   


A družstvo
Nahoře zleva: MUDr. Václav Bejblík (asistent trenéra, lékař), Josef Švejda (kustod), Milan Švejda, Jiří Klečacký,
Martin Kouba, Dušan Betuštiak, Roman Pěchota, Václav Bejblík ml., Jaroslav Doležal, Pavel Štefan.
Dole zleva: František Škrleta, Radek Janů, Jan Matějka, Michal Žahour, Vladislav Šedivý, Josef Eremiáš.
Chybí: Tomáš Bažant, Marek Kuttelwascher, Kamil Šedivý, Tíkal, Ondřej Leibl a trenér Miloš Lhotka.
  Rozpis utkání - podzim 2005

Neděle 21.8. Milevsko - Tučapy 17:00
Sobota 27.8. Tučapy - Řepeč 17:00
Neděle 4.9. Záhoří - Tučapy 17:00
Sobota 10.9. Tučapy - Albrechtice 16:00
Sobota 17.9. Kestřany - Tučapy 16:00
Neděle 25.9. Tučapy - SO Sezimovo Ústí 15:00
Sobota 1.10. Ratibořské Hory - Tučapy 15:30
Sobota 8.10. Tučapy - Hradiště 15:30
Sobota 15.10. Meteor Tábor - Tučapy 10:30
Neděle 23.10. Tučapy - Planá 15:00
Neděle 30.10. Písek - Tučapy 14:00
Neděle 6.11. Protivín - Tučapy 13:30
Sobota 12.11. Tučapy - Božetice 13:30

   Rozpis utkání - jaro 2006


A družstvo


 Tabulka 1. B třídy po podzimu - skupina "C"

1. Sokol S. Ústí 10 2 1 39:11 32
2. Albrechtice 8 1 4 33:29 25
3. Záhoří 7 3 3 21:14 24
4. Tučapy 6 4 3 26:18 22
5. Meteor Tábor 7 1 5 30:22 22
6. Hradiště 6 4 3 24:18 22
7. Milevsko C 4 5 4 23:23 17
8. Božetice 4 4 5 19:24 16
9. Planá 4 4 5 17:24 16
10. Řepeč 4 3 6 22:24 15
11. Protivín B 3 5 5 17:20 14
12. Kestřany 4 2 7 26:33 14
13. Písek B 3 1 9 27:31 10
14. R. Hory 1 1 11 12:45 4


Výsledky "A" týmu v sezóně 2005/2006 - podzim


1. kolo (21.8.) Milevsko C - Tučapy 0:0

Sestava: Schubert - Tíkal - Kouba, Šabatka, Žahour - Doležal, Švejda, Kuttelwascher, D. Šedivý - Leibl, Bažant (75. K. Šedivý).
Miloš Lhotka, trenér Tučap: "Na silně podmáčeném hřišti se dalo hrát spíše vodní pólo než fotbal, takže to měly oba týmy hodně těžké. Soupeř byl velmi tvrdý až na hranici únosnosti, což mu rozhodčí toleroval. V prvním poločase jsme byli lepším celkem, vytvořili si Bažantem a Kuttelwascherem dvě slibné šance, bohužel bez využití. Ve druhé půli se hra vyrovnala, i když jsme měli blíže ke gólu znovu my. Domácí si vytvořili dobré příležitosti až v závěru zápasu, ale podržel nás brankář Schubert. Nakonec jsme spíše dva body ztratili, než jeden získali, určitě totiž přijdou na řadu silnější soupeři. Přesto musím hráče pochválit za bojovnost."


2. kolo (27.8.) Tučapy - Řepeč 4:1 (3:1, Švejda 2, Šedivý Vladimír, Žahour)

Sestava: Schubert - Tíkal - Kouba, Šabatka, K. Šedivý - D. Šedivý (46. Klečacký), Vl. Šedivý, Kuttelwascher, Žahour - Švejda (75. Lhotka), Doležal (85. Bubník).
Miloš Lhotka, trenér Tučap: "V utkání jsme byli lepším týmem. Povedl se nám už nástup do zápasu, kdy jsem se ujali dvoubrankového vedení. Pak jsme dostali víceméně náhodný gól a až do konce poločasu naše hra nebyla dobrá, naštěstí se nám podařilo skórovat potřetí. Druhý poločas měl vyrovnaný průběh a v jeho závěru pečetil výsledek Žahour. Pro hosty je možná výše porážky krutá, ale do šancí se v utkání v podstatě nedostali."
Nejlepší hráči Tučap: Šabatka, Švejda.


3. kolo (4.9.) Záhoří - Tučapy 1:0 (0:0)

Sestava: Schubert - Tíkal - Kouba, Šabatka, Žahour - Doležal, Kuttelwascher, Vl. Šedivý, Bubník (46. D. Šedivý) - Leibl (70. K. Šedivý), Bažant.
Miloš Lhotka, trenér Tučap: "Sehráli jsme jedno z nejlepších utkání pod mým vedením, i když nám citelně chyběl kapitán Švejda. V zápase jsme si vytvořili více šancí než soupeř, ale štěstí v koncovce se k nám otočilo zády. Navíc jsme v době našeho největšího tlaku inkasovali. V závěru ještě trefil Tíkal břevno, ale výsledek se nezměnil. Musím pochválit mužstvo za bojovnost, i domácí přiznali, že jsme tentokrát byli lepší. Mrzí mne nepříjemná zranění dvou hráčů. Leibl odstoupil s otřesem mozku a Vladimír Šedivý si z utkání odnesl čtyři stehy."
Nejlepší hráči Tučap: Kuttelwascher, Tíkal.


4. kolo (10.9.) Tučapy - Albrechtice 3:5 (2:3, Doležal 3)

Sestava: Schubert - Tíkal - Kouba, Šabatka, Žahour - Doležal, Švejda, Vl. Šedivý, Kuttelwascher - Leibl (80. P. Bejblík), Bažant.
Miloš Lhotka, trenér Tučap: "Už v sedmé minutě jsme vedli dva nula. V dobrém výkonu jsme pokračovali ještě deset minut, pak ale mužstvo nepochopitelně přestalo hrát a soupeř toho do přestávky využil k otočení výsledku. Po bouři v kabině jsme začali druhý poločas opět aktivně a z dvacetiminutového tlaku jsme vytěžili vyrovnání. Po této brance jsme bohužel příliš otevřeli hru a hosté dali ze tří nebezpečných brejků dva góly. Naše závěrečná převaha už přišla vniveč."
Nejlepší hráč Tučap: Doležal.


5. kolo (17.9.) Kestřany - Tučapy 2:4 (1:2, Švejda 2, Kuttelwascher, Žahour)

Sestava: Janů - Kouba (70. P. Bejblík), Šabatka, Žahour - Doležal, Vl. Šedivý, Kuttelwascher, D. Šedivý - Švejda (80. K. Šedivý), Bubník.
Miloš Lhotka, trenér Tučap: "Byli jsme po celý zápas lepším celkem, dokázali proměnit i šance a po zásluze se ujali dvoubrankového vedení. Těsně před přestávkou se ale domácím podařilo snížit a v některých fázích nás navíc podržel brankář Janů. Hned v úvodu druhé půle jsme přidali třetí gól, a když pak zvýšil Švejda na čtyři jedna, bylo rozhodnuto. Soupeř už v závěru pouze korigoval z trestného kopu. Mužstvo podalo kolektivní, bojovný výkon a nahradilo poslední domácí ztrátu."
Nejlepší hráči Tučap: Janů, Tíkal.


6. kolo (25.9.) Tučapy - Sezimovo Ústí 2:2 (2:1, Doležal, Švejda)

Sestava: Janů - Tíkal - Kouba, Šabatka, K. Šedivý - D. Šedivý, Vl. Šedivý, Kuttelwascher, Žahour - Švejda, Doležal.
Miloš Lhotka, trenér Tučap: "Úvod utkání, do kterého jsme nastoupili bez tří hráčů základní sestavy, nám vyšel a ujali jsme se dvoubrankového vedení. Soupeře to hodně zaskočilo a svůj fotbal začal hrát až v poslední čtvrthodině první půle. Pět minut před přestávkou se podařilo Šebkovi z trestného kopu snížit. Tento gól hosty povzbudil a ve druhém poločase byli lepším týmem. My jsme se snažili důsledně bránit, ale hostující útočníci nám dělali velké problémy. Sokol měl čtyři vyložené šance, ale vyrovnal až po jedné nenápadné akci osm minut před koncem. V utkání nás podržel brankář Janů."
Nejlepší hráči Tučap: Janů, Tíkal, Kuttelwascher.


7. kolo (1.10.) Ratibořské Hory - Tučapy 0:3 (0:1, Vl. Šedivý 2, Žahour)

Sestava: Schubert - Tíkal - Kouba, Šabatka, K. Šedivý - Doležal, Vl. Šedivý, Kuttelwascher (65. Lhotka), Žahour - Leibl, Švejda.
Miloš Lhotka, trenér Tučap: "Výsledek je příjemný, ale tak jednoznačné to nebylo. V prvním poločase jsme sice měli územní převahu, ale gól se nám podařilo vstřelit až před přestávkou. Po změně stran domácí zvýšili snahu, ale dostali se do jediné vážnější šance, naopak my jsme utkání v posledních dvaceti minutách definitivně rozhodli vydařenými útoky do soupeřovy otevřené obrany. Vypracovali jsme si navíc ještě další dvě slibné šance. Náš výkon nebyl ideální, ale tři body zvenku jsou zlaté."
Nejlepší hráč Tučap: Vl. Šedivý.


8. kolo (8.10.) Tučapy - Hradiště 2:1 (0:0, Doležal z pen., Švejda)

Sestava: Janů - Tíkal - Kouba, Šabatka, K. Šedivý - Doležal (90. D. Šedivý), Vl. Šedivý, Kuttelwascher, Žahour - Leibl, Švejda.
Miloš Lhotka, trenér Tučap: "V úvodních dvaceti minutách byli hosté lepší a měli i dvě šance, při kterých ale nemusel náš brankář zasahovat. Postupem času jsme hru vyrovnali, ani my jsme si ale žádnou příležitost nevytvořili. Ve druhé půli se naše hra zlepšila, dostali jsme soupeře pod tlak, přesto jsme po fatální chybě inkasovali jako první. Hráčům musím poděkovat, že se nepoložili a dokázali výsledek otočit. V sedmdesáté osmé minutě nesmyslně fauloval hostující brankář, byl vyloučen a Doležal z penalty snížil. Poté jsme začali hrát na tři útočníky, a to se nám vyplatilo v devětaosmdesáté minutě, kdy dal Švejda vítězný gól. Soupeř byl herně kvalitní, ale do šancí se v podstatě nedostával."
Nejlepší hráč Tučap: Kouba.


9. kolo (15.10.) Meteor Tábor - Tučapy 3:1 (1:1, Doležal)

Sestava: Schubert - Tíkal - Kouba, Šabatka, K. Šedivý - Doležal, Vl. Šedivý, Kuttelwascher, Žahour - Leibl (80. D. Šedivý), Švejda (65. Masojídek).
Miloš Lhotka, trenér Tučap: "Výsledek je pro nás dost krutý a vzhledem k průběhu hry by zápasu více slušela remíza. Dva góly jsme soupeři darovali sami a zápas si definitivně prohráli v závěru. Zradila nás koncovka, dvakrát jsme navíc trefili tyč. Škoda, že musel odstoupit kapitán Švejda, naše hra směrem dopředu tím ztratila na údernosti. I přes porážku musím hráče pochválit."
Nejlepší hráč Tučap: Kouba.


10. kolo (23.10.) Tučapy - Planá 2:0 (1:0, Tíkal, Doležal z pen.)

11. kolo (30.10.) Písek B - Tučapy 2:4 (2:1, Doležal 2, Švejda, Leibl)

Sestava: Schubert - Tíkal - Kouba, Šabatka, K. Šedivý - D. Šedivý, Vl. Šedivý (70. Bažant), Švejda, Žahour - Doležal, Leibl.
Miloš Lhotka, trenér Tučap: "Domácí posílení o pendly z A-mužstva vstoupili do utkání aktivně a v sedmé minutě se ujali vedení. I poté nás přehrávali rychlou a kombinační hrou, nám se však podařilo ve dvacáté minutě vyrovnat a od té doby jsme se soupeřem srovnali krok. Do poločasu zůstalo několik šancí na obou stranách nevyužito, těsně před přestávkou jsme ale po zbytečné chybě inkasovali. Na začátku druhého poločasu se nám povedlo dvěma rychlými góly výsledek otočit, svůj náskok jsme si poté hlídali a v osmdesáté minutě přidali čtvrtý gól. Písek nás sice v závěru přitlačil, ale vstřelit gól už se mu nepodařilo. Za předvedený výkon proti velmi kvalitnímu soupeři musím hráčům poděkovat."


12. kolo (6.11.) Protivín B - Tučapy 0:0

Sestava: Janů - Tíkal - Kouba, Vl. Šedivý, K. Šedivý - D. Šedivý, Švejda (75. Masojídek), Kuttelwascher, Žahour - Leibl, Doležal.
Miloš Lhotka, trenér Tučap: "Do Protivína jsme jeli neprohrát, a to se nám podařilo, přestože jsme podali nejhorší podzimní výkon. Za celých devadesát minut jsme se nedokázali dostat do potřebného tempa. Soupeř zahrával hodně standardních situací a vytvořil si z nich dvě šance, při kterých nás podržel Janů. My se naopak do koncovky nedostali. Pochválit musím obranu, která byla hodně přetížená, přesto neinkasovala."
Nejlepší hráči Tučap: Tíkal, Janů.


13. kolo (12.11.) Tučapy - Božetice 1:1 (0:0, Tíkal)

Sestava: Schubert - Tíkal - Kouba, Šabatka, K. Šedivý - D. Šedivý (60. Bažant, 85. Masojídek), Švejda, Kuttelwascher, Žahour - Doležal, Leibl.
Miloš Lhotka, trenér Tučap: "Opticky jsme měli v zápase převahu, přesto jsme se stejně jako soupeř do šancí nedostávali. Dvacet minut před koncem se trefil hlavou po rohovém kopu Tíkal a mysleli jsme si, že výsledek uhájíme, ale v nastaveném čase jsme po chybě inkasovali vyrovnávající gól. Mužstvo tentokrát nepodalo optimální výkon a konečná remíza je spravedlivá."
Nejlepší hráči Tučap: Tíkal
III. třída muži - tým "B"


B družstvo


Výsledky "B" týmu

1. kolo: Tučapy B - Oldřichov 5:1 (2:1, Klečacký,
                 Betuštiak, Zíma, Doležal
)
2. kolo: Tučapy B - Meteor Tábor B 10:1 (4:0,
                 Klečacký 3, Lhotka 3, V. Bejblík, Betuštiak,
                 Bubník, D. Šedivý
)
3. kolo: Roudná - Tučapy B 1:1 (Doležal)
4. kolo: Tučapy B - Měšice 2:3 (0:2, Masojídek, Stach)
5. kolo: Dražice - Tučapy B 3:0 (0:0)
6. kolo: Tučapy B - Sezimovo Ústí B 4:2 (3:2,
                 Kuttelwascher, D. Šedivý, Leibl, Masojídek
)
7. kolo: Choustník - Tučapy B 2:0 (0:0)
8. kolo: Tučapy B - Želeč 3:3 (2:0, Bažant 2, Klečacký)
9. kolo: Borotín - Tučapy B 5:1 (3:0, Kratochvíl)
10. kolo: Tučapy B - Jistebnice 4:4
Tabulka III. třídy po podzimu

1. Roudná 5 4 1 23:14 19
2. Choustník 5 4 1 15:6 19
3. Dražice B 6 0 4 23:13 18
4. Borotín 5 2 3 23:15 17
5. Sokol SÚ B 5 1 4 24:23 16
6. Želeč 3 4 3 24:20 13
7. Měšice 4 1 5 27:30 13
8. Tučapy B 3 3 4 30:25 12
9. Jistebnice 3 2 5 24:21 11
10. Meteor B 2 2 6 9:33 8
11. Oldřichov 2 1 7 17:39 7
III. třída žáci

Žáci


Výsledky žáků

1. kolo Tučapy - Roudná 1:2 (0:2, Lhotka)
2. kolo Tučapy - Chýnov B 1:0 (1:0, Ošmera)
3. kolo Vlastiboř - Tučapy 0:12 (0:5, Ošmera 5,
                 Lhotka 3, Vojta 2, Karas, Jan Škrleta
)
4. kolo Tučapy - Choustník 2:0 (0:0, Lhotka, Suda)
5. kolo Želeč - Tučapy 2:1 (0:0, Karas)
6. kolo Roudná - Tučapy 4:0 (1:0)
7. kolo Chýnov B - Tučapy 3:0
8. kolo Tučapy - Vlastiboř 2:1 (J. Škarda, Lhotka)
9. kolo Choustník - Tučapy 2:2 (Vojta, Lhotka)
10. kolo Tučapy - Želeč 0:3
Tabulka III. třídy po podzimu

1. Želeč 10 0 0 46:5 30
2. Roudná 7 0 3 32:21 21
3. Choustník 5 1 4 33:20 16
4. Tučapy 4 1 5 21:17 13
5. Chýnov B 3 0 7 21:30 9
6. Vlastiboř 0 0 10 5:65 0
Mužstvo "starých pánů"

Družstvo ´starých pánů´Datum poslední aktualizace:
Webmaster: Petr Pexa © 2002 (mail)